NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131204072   ResPIN  6854986  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Melhushallen 24.03.2019 kl. 16.50    
A Hjemmelag
 Melhus
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
27
B
15
Halv tid A
11
B
5
Full tid A
27
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henrik Sekkenes Hatlen   X   1 1 2
  Andreas Riseth Blekesøien   X   4 4
2.Omgang   Kristoffer Fjorden Nielsen   X   1 1 2
  Johannes Lervik   X   2 2
  Ola Hårsaker Mærk   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
  Jørgen Øyås   X   6 1 7
11    Nils Bodsberg   X   1 1
15    Magnus Kjellstad Alstad   X   X 2 2
18    Mussie Kidane   X   3 1 4
20    Peder Ekren Berg    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Svein Erik Horg          
Leder B: Ole Morten Øyås          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Adrian Grønflaten Holte    
  Chrisander Hynne Lykke    
2.Omgang   Edwin Ajablemare Amidu    
  Elias Skomsvoll    
  Elias Haukdal   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Jonas Abdelkarim Ouled Hovstein   X   2 2
25    Magnus Breivold   X   2 1 3
26    Martin Sund Melby   X   1 1
28    Mikkel Kulvik Bremseth   X   5 5
42    Jesper Skjærvold Granheim   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Rolf Erlend Haukdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Hanne Sundet Rathe Dommer:   John Oddvar Bodsberg Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: