NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131204065   ResPIN  6854979  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 23.03.2019 kl. 12.15    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Ranheim 2
Sluttresultat A
22
B
15
Halv tid A
9
B
11
Full tid A
22
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Adrian Grønflaten Holte    
  Chrisander Hynne Lykke   X   1 1
2.Omgang   Edwin Ajablemare Amidu    
  Elias Skomsvoll    
  Elias Haukdal   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Jostein Tørum Haugerud   X   1 1
25    Magnus Breivold   X   6 6
26    Martin Sund Melby   X   1 1 2
28    Mikkel Kulvik Bremseth   X   8 8
42    Jesper Skjærvold Granheim   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Rolf Erlend Haukdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Joakim Kjønvik    
  Dennis Fossum    
2.Omgang   Oliver Matheson Ulvan    
10    Kornelius Jørås Larsen    
18    Daniel Evensløkken Sørlie   X   7 1 8
Underskrift
lagleder
lag B:
19    Brage Arntsberg Junge    
27    Oliver Holden Aunhaug   X   6 6
28    Jesper Hauge Husa   X   1 1
29    Tarik Sose    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ronny Aunhaug          
Leder B: Wenche Junge          
Leder C: Espen Bakke Larsen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Stian Kapstad Myren Dommer:   Erik Chauton Osnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: