NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131204054   ResPIN  6854968  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Utleira B 16.03.2019 kl. 10.00    
A Hjemmelag
 Utleira 2
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
24
B
17
Halv tid A
9
B
5
Full tid A
24
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Petter Inti Haarsaker Gjerde   X   1 1
  Linus Eggen Remseth   X   7 7
2.Omgang   Ludvik Betten Nilsen   X   7 7
11    Filip Fevang Tveit   X   3 3
13    Magnus Berg Uv   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Hans Eirik Osen    
17    Anthony Stene    
23    Jonas With-Kalland   X   3 3
24    Håkon Fuglem   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stig-Gøran Nilsen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Chrisander Hynne Lykke   X   2 2
  Edwin Ajablemare Amidu    
2.Omgang   Elias Skomsvoll   X   1 1
  Elias Haukdal   X   4 4
14    Sigurd Ekle-Danielsen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Johan Martin Brandt    
17    Jonas Abdelkarim Ouled Hovstein   X   X 2 2
18    Jostein Tørum Haugerud   X   1 1
25    Magnus Breivold   X   X 5 5
26    Martin Sund Melby   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rolf Erlend Haukdal          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sigurd Pareli Barstad Dommer:   Bjørnar Husby Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: