NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131204040   ResPIN  6854954  Tilskuere 30  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 13.01.2019 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Nidelv
Sluttresultat A
25
B
11
Halv tid A
13
B
7
Full tid A
25
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Chrisander Hynne Lykke    
  Edwin Ajablemare Amidu   X   1 1
2.Omgang   Eirik Stenberg   X  
10    Gaute Wolff Hansen   X   2 2
11    Jakob Rande   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Sigurd Ekle-Danielsen   X   6 6
15    Johan Martin Brandt   X   1 1
17    Jonas Abdelkarim Ouled Hovstein   X   7 7
18    Jostein Tørum Haugerud   X   2 2
26    Martin Sund Melby   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Rolf Erlend Haukdal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Simon Langleite Hellebust   X   1 1
  Isaac Antonio Tjelmeland   X   1 1
2.Omgang   Martin Aleksander Maaø    
11    Martin Espås   X   5 5
17    Daniel Aakerholm Alstad   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Kasper Hildebrand Arnø    
29    Martin Vestrum Lindgjerdet    
35    Joachim Gilde Bekvik   X   1 1
36    Magnus Sumstad   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Karin Aakerholm          
Leder B: Trond Arne Espås          
Leder C: Elisabeth Johansen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: