NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131204025   ResPIN  6854939  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Vikåsenhallen 08.12.2018 kl. 15.55    
A Hjemmelag
 Ranheim 2
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
17
B
19
Halv tid A
8
B
11
Full tid A
17
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Daniel Evensløkken Sørlie   X   10 10
  Kornelius Jørås Larsen    
2.Omgang 18    Dennis Fossum   X   1 1
19    Håkon Vårvik    
20    Oliver Matheson Ulvan   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Joakim Kjønvik   X   4 4
23    Jesper Hauge Husa   X   1 1
24    Brage Arntsberg Junge    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Espen Bakke Larsen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Martin Sund Melby   X   3 3
  Gaute Wolff Hansen   X   1 1
2.Omgang   Elias Skomsvoll   X   1 1
  Sigurd Ekle-Danielsen   X   2 2
  Mikkel Bremseth    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Eirik Stenberg    
10    Magnus Breivold   X   4 1 5
13    Jonas Abdelkarim Ouled Hovstein   X   X 6 6
14    Jesper Skjærvold Granheim    
17    Jakob Rande    
18    Jostein Tørum Haugerud   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rolf Erlend Haukdal          
Leder B: Bente Kulvik Bremseth          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Martine Tidemann Karlsen Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: