NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 12, Breddeserie 04
Kamp Nr  54031203049   ResPIN  6854107  Tilskuere 62  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 26.01.2019 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Froland
Sluttresultat A
9
B
21
Halv tid A
5
B
7
Full tid A
9
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Leander-Mikael Eikenaar Kjetså    
  Alan Mozaffar Aziz   X   1 1
2.Omgang   Christian August Ekholdt Bjørgan    
  Brage Aasland   X   1 1
  Martin Breistøl Lie    
Underskrift
lagleder
lag A:
  Eirik Berg Klepsland   X   3 3
  Christoffer Skaiå Pettersen   X   X X 3 3
10    Mads Elias Andersen    
11    Halvor Nesdal Kile   X   X 1 1
12    Lars Aas    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christian Andersen          
Leder B: Kristoffer Berge          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lukas Sørby   X   6 6
  Johannes Løite   X   X X X 7 7
2.Omgang   Julian Berntsen Skagseth    
  Jan Eivind Johnsen    
  Tor Emil Vimme    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Markus Oveland   X   4 4
  Tobias Bransdal Løvig    
10    Tor Arne Strand Johnsen    
11    Andreas Leikvangen   X   1 1
12    Leander Homstøl   X   2 2
14    Finn gregory Løberg    
20    Mathias Wickstrøm   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjetil Sørby          
Leder B: veronica Strand johnsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Gabriela Monika Goik Dommer:   Anita Birkeland Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: