NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08
Kamp Nr  11141408074   ResPIN  6853876  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Lånkehallen 07.03.2019 kl. 20.15    
A Hjemmelag
 Lånke/Fram
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
9
B
29
Halv tid A
4
B
11
Full tid A
9
B
29
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anna Marie Helene Gulaker    
18    Christine Emelie Bakken Evjen    
2.Omgang 40    Kira Albrektsen     5 2 7
42    Emma Lorena Bidtnes    
44    Camilla Rånes Bye     X
Underskrift
lagleder
lag A:
45    Marie Dullum    
46    Julie Engan     X X
47    Mia Holan    
48    Ane Myren Torp    
49    Ida Kjesbu    
53    Ida Charlotte Skotnes     X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Thor Eirik Albrektsen          
Leder B: Ann Marita Myren          
Leder C: Signe Merete Rånes          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anna Emilie Mathisen    
  Malin Rime Melhus   X   1 1
2.Omgang   Charlotte Johanne Eide    
14    Maren Berg Thomassen   X   X 1 1
20    Charlotte Van Der Eijk   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   X 5 1 6
23    Maria Måsøval Sørdal   X   3 3
34    Frida Brøseth   X   9 9
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   3 3
38    Sarah Wigen Føynum   X   3 1 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Strand Føynum          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Linnéa Reitan Raddén Dommer:   Karoline Emilie Grønning Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: