NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08
Kamp Nr  11141408021   ResPIN  6853823  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 13.01.2019 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 3
mot
B Bortelag
 Lånke
Sluttresultat A
16
B
12
Halv tid A
14
B
8
Full tid A
16
B
12
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Ingrid Skoglund Steinmo   X   3 3
2.Omgang   Charlotte Johanne Eide   X   2 2
10    Ellen Bull-Berg   X   1 1
15    Miranda Louise Vik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Synne Roheim   X   X 3 3
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   X 5 5
22    Emma Kristine Vik   X   1 1
23    Maria Måsøval Sørdal    
33    Una Henriksen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B: Hege Kristine Kvitsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anna Marie Helene Gulaker    
16    Wanja Rolseth Fjellstad    
2.Omgang 40    Kira Albrektsen   X  
41    Kristin Hernes Berg   X   4 4
42    Emma Lorena Bidtnes   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
44    Camilla Rånes Bye   X   4 4
45    Marie Dullum   X   1 1
47    Mia Holan    
48    Ane Myren Torp    
52    Sandra Rømo    
54    Kristin Honne    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Thor Eirik Albrektsen          
Leder B: Ann Marita Myren          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bård Hemming Lorentsen Dommer:   Ole Johannes Sørli Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: