NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 08
|
Kamp Nr
|
11141408002 |
ResPIN
|
6853804 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Malvikhallen |
20.10.2018 kl. 10:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
8
|
B
9
|
Halv tid
|
A
3
|
B
5
|
Full tid
|
A
8
|
B
9
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Solveig Vassli |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
3 |
|
Kristine Fillingsnes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
4 |
|
Sara Elise Aasbø Meldal |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Guro Fossan |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
8 |
|
Hanna Louise Staven |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
9 |
|
Leonora Stokke Hansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tonje Holthe Breivik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Thea Brandtzæg Boll |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emilie Frost Jørgensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mina Aleksandersen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Malin Nordgaard |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Silje Aasbø Meldal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Gro Frost Jørgensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Rigmor Rye Fillingsnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julie Aasheim Ness |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Charlotte Johanne Eide |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
7 |
|
Martine Messel Løberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nora Paulsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Charlotte van der Eijk |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag B:
|
23 |
|
Maria Måsøval Sørdal |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Selma Ingeborg Sjøhagen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
37 |
|
Hannah Skjæret |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Sarah Wigen Føynum |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Maria Myklebust Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Trond Strand Føynum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|