NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, Breddeserie 07
Kamp Nr  54041206077   ResPIN  6851621  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 19.01.2019 kl. 16.10    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Gimletroll 3
Sluttresultat A
19
B
19
Halv tid A
10
B
6
Full tid A
19
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
15    Vilde Bakke Knutsen   X  
16    Matea Gautestad Paul   X  
2.Omgang 17    Ina Brenna Bjorå   X   1 1
20    Kristin Dåsvatn Skov-Skov   X   3 3
21    Alisa Chanaboon Daasvatn   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Tiril Kvitne Andersen   X   7 7
24    Leah Åsland   X  
35    Vår Kile Petersen   X   2 2
36    Synnøve Kjetså Homme   X   1 1
37    Oda Austegard   X  
39    Synne Abusland   X  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anna Kile Petersen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Amanda Revheim-Foss   X   2 1 3
33    Mathilde Enger   X   3 3
2.Omgang 35    Marte Mikalsen   X   1 1
37    Sofie Beckmann Kristiansen   X  
43    Ane Lefdal Bere   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
45    Johanne Grøsle Henriksen   X   1 1
83    Betina Norum Ruenes   X   7 7
87    Hedda Haslerud   X   3 3
96    Jana Vanchevski   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gjermund Haslerud          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Kristoffer Berge Dommer:   Bjørn Anthony Halsall Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: