NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 02
Kamp Nr  11131502100   ResPIN  6851228  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 31.03.2019 kl. 11.20    
A Hjemmelag
 Strindheim il 2
mot
B Bortelag
 Tiller 2
Sluttresultat A
36
B
24
Halv tid A
13
B
11
Full tid A
36
B
24
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding    
  Petter Straub   X   X 4 4
2.Omgang   Mathias Karlsen   X   1 1
  Sivert Øksnes Havdal   X   2 2
11    Martin Eliassen Tørum   X   8 8
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Tobias Wolan Berg   X   X 6 6
14    Sindre Silvik   X   1 1
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   4 4
16    August Østby Stener   X   6 6
17    Arn Haugdahl Øye   X   2 2
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
21    William Thorkildsen Holden   X   1 1
40    Andreas Kristiansen   X   1 1
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Kristian Uran    
74    Fredrik Petersen   X   1 1
2.Omgang 75    Henrik Aune   X   2 2
76    Tom Lorentz Westrum Grønskag   X   4 4
77    Martin Forås Antonsen   X   X X 1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
78    Martin Fossum Sæterhaug   X   6 6
79    Morten Andersen   X   X 2 2
80    Elias Gjessingen   X   6 2 8
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Espen Følstad Melting          
Leder B: Bjørn Arnold Furunes          
Leder C: Vigdis Gjessingen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: