NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 02
|
Kamp Nr
|
11131502095 |
ResPIN
|
6851223 |
Tilskuere
|
25 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Steinkjerhallen 1 |
09.03.2019 kl. 11:30 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
23
|
B
20
|
Halv tid
|
A
14
|
B
11
|
Full tid
|
A
23
|
B
20
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Simen Rørvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tobias Aunvold |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
3 |
|
Sondre Stamnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
4 |
|
Jakob Luther Bratberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isak Salthammer Bjerkan |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
6 |
|
Bror Helgaas Westrum |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
9 |
9 |
|
Silas Holm Kaspersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isak Tønne |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
11 |
|
Sander R Kallmyr |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
13 |
|
Edvard Gjerde |
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
14 |
|
Grener Owesen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eivind Malvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Kjell Einar Westrum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Rune Kallmyr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Thomas Rørvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Torill Fossum Stamnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Hveding |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petter Straub |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
7 |
|
Sivert Øksnes Havdal |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
10 |
|
Tobias Wolan Berg |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
11 |
|
Martin Eliassen Tørum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
14 |
|
Sindre Silvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
15 |
|
Olaf Skamfer Evenmo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
16 |
|
August Østby Stener |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
17 |
|
Arn Haugdahl Øye |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elling Magnus Møllegård Aunaas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
William Thorkildsen Holden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Andreas Kristiansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Sakse Kvikshaug Viggen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|