NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 02
Kamp Nr  11131502089   ResPIN  6851217  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.01.2019 kl. 12.30    
A Hjemmelag
 Strindheim il 2
mot
B Bortelag
 Selbu
Sluttresultat A
23
B
22
Halv tid A
14
B
11
Full tid A
23
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding    
  Petter Straub   X   2 2
2.Omgang   Erlend Lile Vågen   X   1 1
  Mathias Karlsen   X   3 3
  Sivert Øksnes Havdal    
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Martin Eliassen Tørum   X   3 3
13    Tobias Wolan Berg   X   X 3 3
16    August Østby Stener   X   8 8
17    Arn Haugdahl Øye   X   X X 3 3
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Anders Fremo    
  Martin Wang   X   X X 2 2
2.Omgang   Kristoffer Velve    
  Johan Røset   X   10 4 14
  Fredrik Røset    
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Jørgen Hatlen Hårstad    
11    Helmer Gullbrekken   X   2 2
18    Tomas Østbyhaug   X   4 4
21    Tomas Nissestad Unsgård   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Håvard Aunehaugen          
Leder B: Gretha Røset          
Leder C: Hilde Jørgensen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marte Eirin Stenvaag Dommer:   Julie Indstad Hole Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: