NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 02
Kamp Nr  11131502051   ResPIN  6851179  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 15.12.2018 kl. 19.35    
A Hjemmelag
 Strindheim il 2
mot
B Bortelag
 Malvik 2
Sluttresultat A
27
B
22
Halv tid A
15
B
13
Full tid A
27
B
22
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding   X   X 3 3
  Mathias Karlsen    
2.Omgang 11    Martin Eliassen Tørum   X   X 4 4
13    Tobias Wolan Berg   X   8 8
14    Sindre Silvik   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Olaf Skamfer Evenmo    
17    Arn Haugdahl Øye   X   2 2
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
21    William Thorkildsen Holden   X   4 4
40    Andreas Kristiansen   X   4 4
99    Sigurd Ty Nygård Haugen   X  
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nils Jaco Brandsen   X   X 2 2
  Kristian Granum   X   X 1 1
2.Omgang 10    Gabriel Sebastian Lægreid Steeneveldt   X   1 1
16    Andreas Melgård Utne    
46    Imre Abelvik    
Underskrift
lagleder
lag B:
57    Mads Andre Auran   X   3 3
60    Emil Fløttum Hansen    
66    Brynjar Kongsnes Andreassen   X   2 2
70    Ask Levorsen   X   X X 9 9
74    Erlend Frost Jørgensen   X   2 2
83    Aksel Nilsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sissel Marie Granum          
Leder B: Mari-Ann Letnes          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Brage Reiten Almåsbakk Dommer:   Trym Hitterdal Johnsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: