NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141308101   ResPIN  6850184  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena B 23.03.2019 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Byåsen
Sluttresultat A
14
B
18
Halv tid A
5
B
11
Full tid A
14
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Milla Pevik Haugnæss    
  Silja Stokke   X   1 1
2.Omgang 10    Astri Korsnes Tøndell   X   1 1
17    Elise Hestvik   X   1 1
18    Tuva Skjærvold Granheim    
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Malin Wiberg   X   5 5
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   5 1 6
99    Hanya Hussaini    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Marit Skjærvold          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stine Evenhus Hoff   X   1 1
  Idunn Mauseth Rø   X   1 1
2.Omgang   Johanna Dahl Haugan   X   1 1
  Iselin Kvannli   X   3 1 4
  Mathea Joramo Aune   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Sigrid Pettersen   X   2 1 3
10    Annika Maiken Förster   X   X 2 2
11    Sara Flem Habberstad   X   1 1
13    Hanne Kristine Grøtting    
17    Hedda Klevset Kjellås   X   3 3
20    Mia Juul Werner    
201    Filippa Nilsen Leinum   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hildegunn Berg          
Leder B: Tone Haugan          
Leder C: Thale Martine Juul          
Leder D: Roger Kvannli          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Thomas Storli Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: