NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141308099   ResPIN  6850182  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Kolstad Arena 16.03.2019 kl. 15.45    
A Hjemmelag
 Sjetne/Kolstad
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
11
B
17
Halv tid A
5
B
9
Full tid A
11
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Solveig Ulfseth Olstad   X   3 3
  Nikoline Aleksandra Aas Lein   X   3 3
2.Omgang   Oda Wold Wigen   X   X
  Andrea Martinussen Stavang    
14    Maja Hamarheim-Johansen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Ingrid Alfer    
18    Kaya Knarlag Hagen   X   2 2
24    Tuva Storeheier Nerland   X   1 1
40    Kristine Lønset    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Karina Lein          
Leder B: Marte Martinussen          
Leder C: Tonje Wold          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   4 4
  Milla Pevik Haugnæss    
2.Omgang   Silja Stokke   X   2 2
13    Alexandra Gaddass Sand   X   1 1
14    Christiane Rønneberg Holte   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Elise Hestvik    
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   2 2
19    Frida Sandaune    
20    Malin Wiberg   X   1 1
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   6 6
99    Hanya Hussaini    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Alicia Halle-Knutzen Santamarta Dommer:   Aurora Natalie Varela-Jamtøy Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: