NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141308074   ResPIN  6850157  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 27.01.2019 kl. 14.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Orkanger
Sluttresultat A
12
B
12
Halv tid A
5
B
8
Full tid A
12
B
12
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Live Pedersen Krogshus    
  Celina Halvorsen   X   2 1 3
2.Omgang   Milla Pevik Haugnæss    
  Silja Stokke   X   2 2
10    Astri Korsnes Tøndell    
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Elise Hestvik    
18    Tuva Skjærvold Granheim    
19    Frida Sandaune    
20    Malin Wiberg   X   3 3
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Marit Skjærvold          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ida Garberg   X   2 2
  Una Marie Bjørnsvik Johannesen    
2.Omgang   Ida Fossvoll Røen   X   5 1 6
  Ronja Hillestad Brandsvikhaug    
  Signe Kristine Syrstad   X   X
Underskrift
lagleder
lag B:
14    Susana Dorota Sudenis    
18    Maren Dragset Løfshus   X   1 1
22    Silje Rindalsholt Ross    
25    Marthine Lindaas   X   2 2
26    Sigrid Kvernmo    
29    Aida Rønning Remnes   X   1 1
36    Sanna Jentoft Øien    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristin Rehaug-Sletvold          
Leder B: Unni Garberg          
Leder C: Marit Rindalsholt Ross          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Stine Sem Mostad Dommer:   June Skånøy Løland Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: