NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141308055   ResPIN  6850138  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 16.12.2018 kl. 12.50    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Heimdal
Sluttresultat A
12
B
15
Halv tid A
7
B
11
Full tid A
12
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   X X
  Silja Stokke   X   1 1 2
2.Omgang 10    Astri Korsnes Tøndell    
11    Sara Høyem   X   5 5
15    Mia Therese Hofstad   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   X
20    Malin Wiberg   X   1 1
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   2 2
99    Hanya Hussaini    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Marit Skjærvold          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sara Amundsen Jensen   X   1 1
  Vilde Hulaas Grøseth   X   X 4 4
2.Omgang   Ovedie Nicoline Tangvik   X   X 3 1 4
  Liv Alva Dypvik Aspli   X   3 3
10    Lea Grande Jørgensen   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Ri Mo Westergaard Leonhardsen    
12    Hanna Ljøkelsøy Martinsen    
18    Johanne Ulsund Refsnæs    
19    Ajla Lizde   X   1 1
22    Noor Toften    
58    Sofie Riseth Moen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Petter Daniel Jensen          
Leder B: Beate Hulaas Grøseth          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bård Hemming Lorentsen Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: