NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 08
Kamp Nr  11141308046   ResPIN  6850129  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 15.12.2018 kl. 15.50    
A Hjemmelag
 Byåsen
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
20
B
19
Halv tid A
11
B
5
Full tid A
20
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kine Elise Lorentsen    
  Amalie Tårnes Rødsjø    
2.Omgang   Idunn Mauseth Rø   X   1 1
  Johanna Dahl Haugan   X   4 4
  Iselin Kvannli   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
  Mathea Joramo Aune   X   1 1
  Sigrid Pettersen   X   1 1
13    Hanne Kristine Grøtting    
17    Hedda Klevset Kjellås   X   6 1 7
20    Mia Juul Werner   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hildegunn Berg          
Leder B: Tone Haugan          
Leder C: Thale Martine Juul          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   5 5
  Silja Stokke   X   1 1
2.Omgang 11    Sara Høyem   X   4 4
15    Mia Therese Hofstad    
17    Elise Hestvik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
18    Tuva Skjærvold Granheim    
20    Malin Wiberg    
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   6 2 8
99    Hanya Hussaini    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Marit Skjærvold          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ingrid Andrine Olsen Geiger Dommer:   Kaia Stadsøy Gran Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: