NHF Region SørVest Postboks 3033, 4095 STAVANGER, Tlf. 51 73 78 70 - Epost: kamprapport.rsvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 16, Breddeserie 03
Kamp Nr  54041604078   ResPIN  6850056  Tilskuere 61  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Otrahallen 02.03.2019 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Otra
mot
B Bortelag
 Tvedestrand
Sluttresultat A
18
B
21
Halv tid A
9
B
13
Full tid A
18
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sofie Skaiå Larsen    
  Christina Berg    
2.Omgang   Solin Safar    
  Helene Myrvold Fredheim    
13    Sara Ramsgaard Kelly   X   X X 7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
18    Julie Huan Øvergård Risdal   X   1 1 2
20    Renate Rødne Østerhus   X   X 4 4
22    Torhild Evje    
23    Jenny Chanaboon Daasvatn   X   X 5 5
27    Randi Emile Øydne    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lene Skaiå Larsen          
Leder B: Bjørn Anthony Halsall          
Leder C: Trude Evje          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Celine Vika Berntsen    
  Alise Fossing Stebekk   X   1 1
2.Omgang   Andrine Goderstad Hirschel-Haag    
  Rebekka Fyhn Lilleødegård   X   X 4 4
  Hedda Christine Rønningen    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Ingrid Marie Suorsa Lier    
  Hedda Olsen   X   X X 2 2
10    Nora Øien   X   4 4
11    Helena Kittelsen Granerud   X   1 1
14    Marie Vaarning    
16    Ulrikke Råna   X   X 1 1
18    Martine Espeland   X   2 4 6
19    Solveig Aas Brynhildsen   X   1 1
20    Martine Tveide-Kvastad   X   X 1 1
                              
                              
Leder A: Margrete Goderstad          
Leder B: Tor Erik Håland          
Leder C: Trine Andresen Espeland          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Håkon Kristiansen Dommer:   Endre Reber Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: