NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06
Kamp Nr  11141406108   ResPIN  6849504  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 25.01.2019 kl. 20.00    
A Hjemmelag
 Rapp 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
19
B
12
Halv tid A
9
B
6
Full tid A
19
B
12
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marit Sve    
  Sara Olofsson   X   1 1 2
2.Omgang   Sophia Lund Murray    
  Ingrid Ibsen   X   5 1 6
  Stine Merete Pritsberg   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Gunhild Kleppen   X   1 1
13    Ida Vegmo Grytli   X   4 4
17    Johanne Helgason Masdal    
22    Stella Buhic Anzelmo    
23    Thea Støen Knutzen   X   1 1
24    Frida Moen Dyrendahl   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marit Gunnes          
Leder B: John Slutås          
Leder C: Sissel Herstad          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Malin Rime Melhus   X   1 1
2.Omgang   Charlotte Johanne Eide   X   1 1
10    Ellen Bull-Berg   X   2 2
14    Maren Berg Thomassen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
22    Emma Kristine Vik   X   X 4 4
23    Maria Måsøval Sørdal   X   X
33    Una Henriksen   X   1 1
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   1 1
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ingvild Stålhand Dommer:   Runa Lien Svardal Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: