NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06
Kamp Nr  11141406088   ResPIN  6849484  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Ørland Sparebank Arena Sildefeltet 19.01.2019 kl. 19.15    
A Hjemmelag
 Ørland
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
16
B
10
Halv tid A
8
B
6
Full tid A
16
B
10
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sofie Ovedie Sandvik Nordaas    
  Andreea Palagi Hoel   X   3 3
2.Omgang   Pia Sagmyr Bakken    
  Rikke Hovde   X   1 1
  Celina Vik   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
  Nora Fosse   X   2 1 3
  Mari Selnes Lund   X   3 3
10    Inger Gilde   X   1 1
12    Ingvild Austeng Rønsholm   X   2 2
17    Maria Helen Pedersen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gøril Guldteig Fosse          
Leder B: Sunniva Sagmyr          
Leder C: Tobias Hofstad Iversen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Guro Sæternes Kvitsand     2 2
2.Omgang   Ellen Bull-Berg     1 1
  Charlotte Johanne Eide     2 2
  Maria Måsøval Sørdal    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Martine Messel Løberg     1 1
  Silja Stokke    
11    Sarah Wigen Føynum    
13    Nora Paulsen     1 1
18    Hanna Sofie Johansen Øyangen    
21    Iben Sørgjerd Lyng     3 3
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Strand Føynum          
Leder B: Hege Kristine Kvitsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Lisa Bratland Dommer:   Sharina Mostad Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: