NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06
Kamp Nr  11141406080   ResPIN  6849476  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.01.2019 kl. 13.40    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Selbu
Sluttresultat A
27
B
10
Halv tid A
12
B
5
Full tid A
27
B
10
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Charlotte Johanne Eide   X   1 1
2.Omgang 10    Ellen Bull-Berg   X   4 4
13    Nora Paulsen   X   8 1 9
20    Charlotte Van Der Eijk   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Emma Kristine Vik   X   X 6 6
23    Maria Måsøval Sørdal   X   2 2
33    Una Henriksen    
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   3 3
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kjærsti Birgitte Velve    
  Ane Fremo   X   1 1
2.Omgang   Ida Uglemsmo-Johnsen    
  Hilde Lilletrøen   X   2 2
  Hanne Fuglem Thyholt   X   1 1 2
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Malin Løvseth   X   2 2
11    Line Warmdal   X   1 1
15    Hanna Dahlø Weiseth   X   1 1
18    Hannah Farmen   X   1 1
20    Marte Hårstad    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anne Margrete Eidem          
Leder B: Unni Eidem          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marte Eirin Stenvaag Dommer:   Julie Indstad Hole Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: