NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06
Kamp Nr  11141406059   ResPIN  6849455  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 12.01.2019 kl. 10.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Klæbu 2
Sluttresultat A
18
B
13
Halv tid A
7
B
6
Full tid A
18
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Malin Rime Melhus   X   1 1 2
10    Ellen Bull-Berg   X   X 1 1
2.Omgang 13    Nora Paulsen   X   2 1 3
14    Maren Berg Thomassen    
15    Miranda Louise Vik   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Emma Kristine Vik   X   3 3
30    Julie Aasheim Ness    
33    Una Henriksen   X   1 1
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   6 6
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maiken Grønning Berg    
12    Tiril Helene Skogstad    
2.Omgang 26    Hanna Alvhilde Ludvigsen Vågan   X   2 2
27    Mia Amalie Støle Holiløkk   X   X 2 2
31    Lilja Victoria Davidsdottir Solberg    
Underskrift
lagleder
lag B:
32    Emma Johanne Kjeldsen Buvarp   X   2 2
33    Beate Torp Nyheim   X   1 1
36    Mie Olsson   X   1 1
38    Wanja Ulstad Grindflaten    
40    Mia Marie Qvenild   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Røddesnes          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   May-Ingrid Sylow Thommesen Dommer:   Emilie Stendahl Bustillo Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: