NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06
Kamp Nr  11141406051   ResPIN  6849447  Tilskuere 30  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Heimdalshallen 15.12.2018 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Heimdal
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
17
B
18
Halv tid A
7
B
7
Full tid A
17
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sara Sofie Sivertsen    
  Mina Tevik Mollan   X   2 2
2.Omgang   Emilie Larsen Hegge    
  Madeleine Sivertsen Ulriksen   X   4 4
  Martine Olsøybakk Olden   X   5 1 6
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Ida Torsdatter Vinsnesbakk    
14    Cicilie Edvardsen Svankild   X   1 1
15    Malin Gomo   X   2 2
16    Marie Ramsli    
18    Maja Iselin Rye   X   1 1
19    Marie Sørø   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marte Augdal Drivenes          
Leder B: Ida Charlotte Handberg          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Malin Rime Melhus   X   2 2
13    Nora Paulsen    
2.Omgang 14    Maren Berg Thomassen    
23    Maria Måsøval Sørdal   X   2 2
26    Selma Ingeborg Sjøhagen    
Underskrift
lagleder
lag B:
30    Julie Aasheim Ness    
31    Christina Ulvan Olsen   X   8 1 9
33    Una Henriksen    
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   5 5
36    Hanna Sofie Johansen Øyangen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B: Michael Johnsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Josefine Albæk Dommer:   Ole Fredrik Høivang Heggum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: