NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 06
|
Kamp Nr
|
11141406003 |
ResPIN
|
6849399 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Leangenhallen |
20.10.2018 kl. 14:50 |
|
|
A |
Hjemmelag |
Strindheim/Trygg Lade 3 |
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
13
|
B
16
|
Halv tid
|
A
9
|
B
9
|
Full tid
|
A
13
|
B
16
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nora Sivertsen-Schildkamp |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Charlotte Johanne Eide |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
10 |
|
Ellen Bull-berg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
20 |
|
Charlotte van der Eijk |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
5 |
23 |
|
Maria Måsøval Sørdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
26 |
|
Selma Ingeborg Sjøhagen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
34 |
|
Frida Brøseth |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
36 |
|
Hanna Sofie Johansen Øyangen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Hannah Skjæret |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
38 |
|
Sarah Wigen Føynum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Trond Strand Føynum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ane Engdal Aarvåg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
9 |
|
Annema Marvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
12 |
|
Pernille Lykke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ailin Kaldani Myhr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Opheim |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag B:
|
21 |
|
Helena Skaiå Lysmen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
31 |
|
Johanne Tyssekvam |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
4 |
40 |
|
Maja Skarsvaag |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
43 |
|
Marion Roberts |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
49 |
|
Mirjam Amalie Lindblom |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
55 |
|
Sofie Thorsvik Olsborg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Lise Lotte Skaiå Lysmen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Steinar Moen Sund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Elin Thorsvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|