NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11141405074   ResPIN  6848875  Tilskuere 50  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.01.2019 kl. 17.45    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Charlottenlund
Sluttresultat A
19
B
16
Halv tid A
6
B
6
Full tid A
19
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingrid Skoglund Steinmo   X   X 1 1
  Martine Messel Løberg   X   1 1
2.Omgang 14    Maren Berg Thomassen   X   X 2 2
20    Charlotte Van Der Eijk   X   1 1
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   5 3 8
Underskrift
lagleder
lag A:
29    Anna Emilie Mathisen   X   1 1
30    Julie Aasheim Ness    
31    Christina Ulvan Olsen   X   2 2
34    Frida Brøseth   X   2 2
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hege Kristine Kvitsand          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Helene Tangvik Almaas    
14    Anna Egelie   X   1 1
2.Omgang 16    Frida Jørstad   X   3 3
17    Ida Grong   X   2 2
19    Una Hestvik Larsen   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
20    Mari Holthe Helmersen   X   4 2 6
30    Hedda Hugdahl Skjold   X   1 1
34    Maria Lægran   X   X
36    Sofie Olderø Nilsen   X   2 2
39    Hedda Røe Åkra    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christian Carson          
Leder B: Arna Cathrine Hugdahl          
Leder C: Hilde Selli Egelie          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Trym Bae Raudeberg Dommer:   Tonje Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: