NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11141405060   ResPIN  6848861  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D2 12.01.2019 kl. 17.55    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Stjørdals-Blink, IL,
Sluttresultat A
18
B
11
Halv tid A
8
B
5
Full tid A
18
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Ingrid Skoglund Steinmo   X   2 2
2.Omgang   Martine Messel Løberg   X   1 1
15    Miranda Louise Vik   X   2 2
17    Synne Roheim   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Charlotte Van Der Eijk   X   3 3
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   1 1 2
29    Anna Emilie Mathisen    
31    Christina Ulvan Olsen   X   2 2
34    Frida Brøseth   X   4 4
38    Sarah Wigen Føynum   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Strand Føynum          
Leder B: Hege Kristine Kvitsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vilde Hoff Melkersen   X   3 3
  Tuva Melkersen    
2.Omgang   Nora Bonslet   X   1 1
  Maria Kristoffersen    
  Signe Berntzen-trondmo   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Johanne Reitan Raddén   X   1 1
10    Eiril Helland   X   1 1
11    Emilie Nora Einvik   X   2 2
12    Ann Helen Høybakken    
13    Marie Ingstad    
14    Julie Lie Viken   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kenneth Aurheim          
Leder B: Linda Nilssen          
Leder C: Per Grønnås          
Leder D: Ida Katrin Kristoffersen          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Martine Tidemann Karlsen Dommer:   Elise Nøst Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: