NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11141405055   ResPIN  6848856  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 16.12.2018 kl. 18.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Byåsen
Sluttresultat A
19
B
13
Halv tid A
10
B
2
Full tid A
19
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Charlotte Johanne Eide   X   3 3
  Martine Messel Løberg   X   2 2
2.Omgang 17    Synne Roheim    
21    Guro Sæternes Kvitsand     3 3
29    Anna Emilie Mathisen   X   1 1 2
Underskrift
lagleder
lag A:
30    Julie Aasheim Ness    
31    Christina Ulvan Olsen   X   3 3
33    Una Henriksen   X   1 1
34    Frida Brøseth    
35    Annika Olaussen Rosvoldaunet   X   1 1
38    Sarah Wigen Føynum   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Strand Føynum          
Leder B: Tina Nilsen Henriksen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sandra Røen    
  Martine Aune Sørum   X   X
2.Omgang   Sofie Bech Kojadinovic     1 1
  Ine Åsland Vikan   X   X 1 1
10    Helle Holmslet Stokke   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Catharina Margareta Lindgren    
13    Emma Fossland     1 1
17    Thea Hartweg   X   4 4
19    Maren Sofie Kraage Støp   X   X X 5 5
68    Ingeborg Reiten Fallet    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Per Arne Eriksen          
Leder B: Marian Aune          
Leder C: Per Christian Stokke          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Frode Espnes Sand Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: