NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
|
Kamp Nr
|
11141405055 |
ResPIN
|
6848856 |
Tilskuere
|
40 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Leangenhallen |
16.12.2018 kl. 18:00 |
|
|
A |
Hjemmelag |
Strindheim/Trygg Lade |
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
19
|
B
13
|
Halv tid
|
A
10
|
B
2
|
Full tid
|
A
19
|
B
13
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Charlotte Johanne Eide |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
7 |
|
Martine Messel Løberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
2.Omgang
|
17 |
|
Synne Roheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Guro Sæternes Kvitsand |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
29 |
|
Anna Emilie Mathisen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
Underskrift lagleder lag A:
|
30 |
|
Julie Aasheim Ness |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Christina Ulvan Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
33 |
|
Una Henriksen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
34 |
|
Frida Brøseth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Annika Olaussen Rosvoldaunet |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
38 |
|
Sarah Wigen Føynum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Trond Strand Føynum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Tina Nilsen Henriksen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sandra Røen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martine Aune Sørum |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
5 |
|
Sofie Kojadinovic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
6 |
|
Ine Åsland Vikan |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
10 |
|
Helle Stokke |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag B:
|
12 |
|
Catharina Margareta Lindgren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Fossland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
17 |
|
Thea Hartweg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
19 |
|
Maren Sofie Kraage Støp |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
68 |
|
Ingeborg Fallet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Per Arne Eriksen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Marian Aune |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Per Christian Stokke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|