NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11141405044   ResPIN  6848845  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Husebyhallen 22.01.2019 kl. 19.40    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Klæbu
Sluttresultat A
12
B
13
Halv tid A
6
B
4
Full tid A
12
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Ingrid Skoglund Steinmo   X   1 1
2.Omgang   Martine Messel Løberg   X   1 1
14    Maren Berg Thomassen    
15    Miranda Louise Vik   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
20    Charlotte Van Der Eijk   X   2 2
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   2 2
22    Emma Kristine Vik    
30    Julie Aasheim Ness    
34    Frida Brøseth   X   X X 2 2
38    Sarah Wigen Føynum   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Strand Føynum          
Leder B: Hege Kristine Kvitsand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maiken Grønning Berg    
16    Mathea Brevik    
2.Omgang 22    Kaja Røddesnes   X   2 2
23    Frida Ørndal Svendsen   X   2 2
24    Hanne Bellingmo   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
28    Ine Fremo   X   X 2 2
29    Karoline Sether   X   4 4
32    Emma Johanne Kjeldsen Buvarp   X   2 2
35    Hedda Børseth Myhr    
40    Mia Marie Qvenild   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Røddesnes          
Leder B: Lisa Marie Nordaune          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Rolf Jørgen Iversen Hildrum Dommer:   Morten Neerland Hildrum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: