NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 06
Kamp Nr  11141306108   ResPIN  6846792  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Hitrahallen 17.03.2019 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Hitra
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
9
B
25
Halv tid A
5
B
13
Full tid A
9
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
15    Lene Helsø   X  
25    Signe Marie Meland Lund   X  
2.Omgang 26    Miren Lossius Brevik   X  
27    Una Kristine Berg Lervik   X   1 1
28    Tiril Knutshaug   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
29    Sunniva Elise Johansen   X   X 1 1
30    Ine Sofie Gustad   X   3 1 4
31    Sara Louise Lövenius   X   X X 1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kine Reksen          
Leder B: Jan-tore Reksen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Live Pedersen Krogshus    
  Regine Simavik Finserås   X   1 1 2
2.Omgang   Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   3 3
  Silja Stokke   X   2 2
10    Astri Korsnes Tøndell   X   X X 2 1 3
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Alexandra Gaddass Sand   X   X 4 4
14    Christiane Rønneberg Holte   X   X 2 2
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   4 4
20    Malin Wiberg   X   1 1
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Marit Skjærvold          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Janne Thoresen Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: