NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 06
Kamp Nr  11141306107   ResPIN  6846791  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Frøyahallen 17.03.2019 kl. 15.30    
A Hjemmelag
 Frøya
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
8
B
33
Halv tid A
5
B
17
Full tid A
8
B
33
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Trine Fossmo    
  Ingvild Thomassen Eide    
2.Omgang   Hanna Jensen Sundfjord    
  Sara Bachmann    
  Synne Konstanse Måsøval   X   X
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Kamile Zekonyte   X   6 6
11    Andrea Reppe Vatn   X   X X
14    Julie Hammervik-Hansen    
15    Jannicke Ervik   X   1 1 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Camilla Jensen          
Leder B: Lene Reppe Vatn          
Leder C: Elin Helmersen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Live Pedersen Krogshus    
  Regine Simavik Finserås   X   2 2
2.Omgang   Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   2 2
  Silja Stokke   X   4 4
10    Astri Korsnes Tøndell   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Alexandra Gaddass Sand   X   2 2
14    Christiane Rønneberg Holte   X   1 1
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   X 4 1 5
20    Malin Wiberg   X   7 1 8
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   7 7
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Gorm Sølve Gaare Lyng          
Leder B: Marit Skjærvold          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Karl Tore Fillingsnes Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: