NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 13, TrønderEnergi-Serien - 06
Kamp Nr  11141306057   ResPIN  6846741  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D1 10.03.2019 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Bjugn HK
Sluttresultat A
21
B
8
Halv tid A
12
B
5
Full tid A
21
B
8
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Live Pedersen Krogshus    
  Regine Simavik Finserås   X   2 2
2.Omgang   Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   4 4
  Silja Stokke   X   2 2
10    Astri Korsnes Tøndell    
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Christiane Rønneberg Holte   X   4 4
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   4 4
20    Malin Wiberg   X   X 5 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marit Skjærvold          
Leder B: Roger Stokke          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lene Sletten    
  Jill Margrete Rostad    
2.Omgang   Uma Hopstad    
  Live Almli Hellem   X   1 1
10    Silje Groven Nebb    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Julie Oksvoll    
18    Mathea Altø   X   1 2 3
25    Hannah Haugen-Schiefloe    
26    Emilie Skavdal Myhre   X   2 2
28    Hanna Venes Fjellheim    
29    Therese Standahl   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ann Therese Haugen-Schiefloe          
Leder B: Roger Altø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Haakon Gjestad Dommer:   Eirik Høyem Røbech Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: