NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11131405092   ResPIN  6846258  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen D1 15.03.2019 kl. 20.05    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Melhus/Gimse
Sluttresultat A
16
B
17
Halv tid A
8
B
9
Full tid A
16
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Stian Ødegård Bye   X  
  Herman Hervik Iversen   X   5 1 6
2.Omgang   Marius Heimstad   X  
12    Jonas Helland Flotten   X  
14    Kristian Rønning Johansen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Aleksander Lundager Meland   X  
18    Jostein Bremnes Myklebust   X   X 5 5
21    Iver Fjørtoft   X  
22    Brage Stenberg   X   1 1
23    Elias Jung Thapa   X   X 2 2
24    Andreas Wangberg   X   X 1 1
99    Sigurd Ty Nygård Haugen   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joakim Fischer Horrigmo          
Leder B: Marius Moe          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jakob Ludvigsen    
  Truls Gunnarson   X   2 1 3
2.Omgang   Jesper Solstad   X   X 1 1
  Martin Riseth Blekesøien   X   X 5 5
  Amund Hårsaker Mærk   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Kristoffer Kvalen Johansen   X   X 3 3
  Asbjørn Bagøien   X   1 1
10    Andreas Svegård   X   1 1
12    Harald Peder Hollup    
14    Andrei Valentin Larger    
17    Jomar Hilanmo   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Inger Mærk          
Leder B: Bård Bjerksetmyr          
Leder C: Karin Kolstad          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: