NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11131405074   ResPIN  6846240  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Malvikhallen 28.01.2019 kl. 20.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Malvik
Sluttresultat A
12
B
13
Halv tid A
5
B
8
Full tid A
12
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Herman Hervik Iversen   X   6 6
11    Nils Jacob   X   4 4
2.Omgang 12    Jonas Helland Flotten    
14    Kristian Rønning Johansen    
16    Felix Kvam    
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Aleksander Lundager Meland    
18    Jostein Bremnes Myklebust    
19    Matias Pilskog Nyhus    
23    Elias Jung Thapa   X   1 1
24    Andreas Wangberg    
25    Jørgen Ørsnes   X   1 1
99    Sigurd Ty Nygård Haugen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joakim Fischer Horrigmo          
Leder B: Marius Moe          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kristian Granum    
10    Gabriel Sebastian Lægreid Steeneveldt    
2.Omgang 16    Andreas Melgård Utne    
35    Noah Aas Rogstad    
52    Ask Levorsen   X   X 5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
57    Mads Andre Auran   X   1 1
66    Brynjar Kongsnes Andreassen   X   2 2
74    Erlend Frost Jørgensen    
83    Aksel Nilsen   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sissel Marie Granum          
Leder B: Mari-Ann Letnes          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Thea Sofie Eek Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: