NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 14, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 05
Kamp Nr  11131405055   ResPIN  6846221  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 15.12.2018 kl. 16.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Byåsen
Sluttresultat A
23
B
17
Halv tid A
8
B
9
Full tid A
23
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sigurd Breivik    
  Mats Helland Flotten   X   2 2
2.Omgang   Herman Hervik Iversen   X   3 3
  Marius Heimstad   X   4 4
11    Nils Jacob   X   9 9
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Jonas Helland Flotten    
14    Kristian Rønning Johansen    
17    Aleksander Lundager Meland    
18    Jostein Bremnes Myklebust   X   1 1
24    Andreas Wangberg   X   2 2
25    Jørgen Ørsnes   X   2 2
99    Sigurd Ty Nygård Haugen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joakim Fischer Horrigmo          
Leder B: Marius Moe          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Thomas Jøstensen    
  Kristian Hestad Eriksen   X   3 3
2.Omgang 10    Sondre Furutangvik   X   5 5
11    Jakob Hirsch Eidsaune   X   2 2
12    Kasper Bredesen Christofersen    
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Herman Torkilsønn Schanke   X   X 2 2
16    Andreas Standal Koch   X   2 2
21    Isak Møsth Solbakken   X   1 1
23    Erik Tuvstein   X   2 2
24    Haowram Mokri    
25    Sondre Aakvik Strand   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Liv Skaug Furutangvik          
Leder B: Morten Søbstad Molid          
Leder C: Kenneth Solbakken          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Josefine Albæk Dommer:   Ole Fredrik Høivang Heggum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: