NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 12, A04 SF
Kamp Nr  61241204047   ResPIN  6845905  Tilskuere 50  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 09.02.2019 kl. 15.10    
A Hjemmelag
 Florø 3
mot
B Bortelag
 Førde 2
Sluttresultat A
21
B
9
Halv tid A
9
B
7
Full tid A
21
B
9
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hanna Margrethe Øien   X   X
  Elise Strømmen Ravnøy   X   3 3
2.Omgang   Adriane Linnéa Ødegård-Bakke   X   X 5 5
11    Keisha Bendixen Sangare   X  
13    Maren Landøy   X  
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Hannah Grotle   X   X 2 2
16    Thea Kalgraff Svardal   X   3 3
20    Amanda Sofia Fernandes Hallstensen   X   4 4
21    Kristina Havnen    
44    Elise Renate Pedersen Skorpen   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Henrik Knapstad          
Leder B: Tomas Svardal          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mathilde Juliette Gajowniczek Myrvang   X   2 2
  Aurora Laukeland   X   2 2
2.Omgang   Sofie Myren   X  
  Sunniva Lauritsen Lundekvam   X  
  Nathalie Breidvik Nydal   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Ariel Marie Breidvik Fonn   X  
14    Elena Kirsten Rygg Lunde   X  
18    Ronja Nordbotten Holsen   X   X 3 3
26    Maylen Hustveit Hjellbrekke   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christine Toft Figenschau          
Leder B: Ann Kristin Sønnervik          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Aslak Holmen Dommer:   Gabriel Bangsund Staveteig Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: