NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131602083   ResPIN  6845525  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rosenborghallen 24.03.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Tiller 2
Sluttresultat A
24
B
15
Halv tid A
13
B
7
Full tid A
24
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mads Olssen   X   4 4
  Iver Holter   X   2 2
2.Omgang 10    Christian Magnus Havik   X   2 2
11    Stian Witsøe Hokstad   X   1 1
12    Oskar Verpe    
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Teodor Gabriel Hynne Lykke   X   1 1
16    Kim Landstad Hindenes    
22    Erlend Sakshaug   X   1 1
27    Tord Olsen Sætermo   X   3 3
29    Theodor Bele Andreassen   X   4 4
30    Andreas Haagensen Mørreaunet   X   4 4
41    Magnus Paulsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
Leder A: Nils Brede Moe          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tobias Gunhildsøien   X   2 1 3
  Kevin Aalberg    
2.Omgang   Henrik Espedal Ludvigsen    
  Sigurd Eidem Holm   X   X
12    Aleksander Nessan    
Underskrift
lagleder
lag B:
19    Sander Kleiven Vevle   X   2 2
20    Are Brujordet   X   2 2
21    Martin Aursand   X   3 3
22    Magnus Sandstrak Eidesmo   X   3 1 4
24    Tobias Siraas Myran   X   X
26    Adrian Junior Lindgjerdet    
27    Sander Ofstad   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tanija Helen Aalberg          
Leder B: Joar Myran          
Leder C: Therese Beate Stavø-Gunhildsøien          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Arne Almåsbakk Dommer:   Marthe Hildrum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: