NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131602060   ResPIN  6845502  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Malvikhallen 19.01.2019 kl. 17.50    
A Hjemmelag
 Vikhammer/Malvik
mot
B Bortelag
 Strindheim/Rapp 2
Sluttresultat A
10
B
18
Halv tid A
3
B
10
Full tid A
10
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
11    Emil Bjørken    
12    Andreas Hatling   X   X
2.Omgang 29    Jonas Rossbach Hammer    
34    Jakob Dragvoll Ulstad   X   X 1 1
52    Imre Krogstad Abelvik    
Underskrift
lagleder
lag A:
68    Thomas Holthe Breivik    
73    Oskar Laugen Forbord    
79    Lars Bolme Stokke   X   4 1 5
85    Magnus Tønsaas Aastum   X   X 4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marie Hennum          
Leder B: Sigbjørn Strand Klüwer Skjelvan          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mads Olssen   X   3 3
  Iver Holter   X   X 3 3
2.Omgang   Sondre Tvervåg   X   X X
10    Christian Magnus Havik   X   1 1
11    Stian Witsøe Hokstad   X   1 2 3
Underskrift
lagleder
lag B:
12    Oskar Verpe   X  
16    Kim Landstad Hindenes   X   X 1 1
27    Tord Olsen Sætermo   X   3 3
40    Trym Tronstad Selnes   X   2 2
41    Magnus Paulsen   X   X X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Nils Brede Moe          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jostein Gundersen Dommer:   Sanimir Handanagic Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: