NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131602039   ResPIN  6845481  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Heimdalshallen 08.12.2018 kl. 09.10    
A Hjemmelag
 Heimdal
mot
B Bortelag
 Strindheim/Rapp 2
Sluttresultat A
13
B
18
Halv tid A
7
B
12
Full tid A
13
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Steffen Endresen Horsgård    
  Henrik Wikdahl     1 1
2.Omgang   Sondre Lindblom   X   X 3 3
  Christian Bjørgum Bjørnaas     1 1
  Sindre Hovlandsvåg Røkke   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Sondre Larsen Hegge   X   3 3
11    Eivind Hoem Olsen   X   3 3
12    Ruben Fuglstad Hansen    
14    Falk Gangåssæter    
16    Thomas Brevik     X 1 1
21    Erlend Lønset    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Emil Aavik Holden          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Snorre Risholt Moen    
  Petter Straub   X   1 1
2.Omgang 10    Christian Magnus Havik   X   3 3
11    Stian Witsøe Hokstad   X   3 3
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Kim Landstad Hindenes   X   X
27    Tord Olsen Sætermo   X   2 2
29    Theodor Bele Andreassen   X   X 6 1 7
41    Magnus Paulsen    
111    Martin Eliassen Tørum    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Nils Brede Moe          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ståle Eriksøn Skauby Dommer:   Kristin Rosvold Skauby Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: