NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131602032   ResPIN  6845474  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 14.12.2018 kl. 21.00    
A Hjemmelag
 Strindheim/Rapp 2
mot
B Bortelag
 Sverresborg 2
Sluttresultat A
22
B
20
Halv tid A
13
B
8
Full tid A
22
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Snorre Risholt Moen    
11    Stian Witsøe Hokstad   X   3 1 4
2.Omgang 12    Oskar Verpe    
14    Teodor Gabriel Hynne Lykke   X   1 1
16    Kim Landstad Hindenes   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Erlend Sakshaug   X   2 2
24    Even Mølmann Schjerve    
27    Tord Olsen Sætermo   X   3 3
29    Theodor Bele Andreassen   X   3 3
30    Andreas Haagensen Mørreaunet   X   2 2
41    Magnus Paulsen   X   X 4 1 5
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Casper Kvam Grindhagen   X   X 5 5
  Brage Greiff Nordahl   X   1 1 2
2.Omgang   Andreas Wahl Iversen    
  Erik Hoem Olsen   X   6 2 8
  Eivind Flatholm Sundet   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
  Iver Solhjem    
10    Laurits Jacobsen Time    
11    Andreas Skjølberg Aasarød   X   1 1
12    Peter Andreas Green Baadsvik    
20    Håkon Høyem Olsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjetil Nordahl          
Leder B: Trym Bae Raudeberg          
Leder C: Erlend Schare          
Leder D: Ketil Aasarød          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tonje Stolpnes Dommer:   Ragne Grønning Almberg Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: