NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 16, TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131602032   ResPIN  6845474  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 14.12.2018 kl. 21.00    
A Hjemmelag
 Strindheim/Rapp 2
mot
B Bortelag
 Sverresborg 2
Sluttresultat A
B
Halv tid A
B
Full tid A
B
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Snorre Risholt Moen    
  Iver Holter    
2.Omgang 11    Stian Witsøe Hokstad    
12    Oskar Verpe    
14    Teodor Gabriel Hynne Lykke    
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Kim Landstad Hindenes    
22    Erlend Sakshaug    
24    Even Mølmann Schjerve    
27    Tord Olsen Sætermo    
29    Theodor Bele Andreassen    
30    Andreas Haagensen Mørreaunet    
41    Magnus Paulsen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stig Roar Haagensen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Casper Kvam Grindhagen    
  Brage Greiff Nordahl    
2.Omgang   Andreas Wahl Iversen    
  Erik Hoem Olsen    
  Eivind Flatholm Sundet    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Iver Solhjem    
11    Andreas Skjølberg Aasarød    
16    Peter Andreas Green Baadsvik    
20    Håkon Høyem Olsen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjetil Nordahl          
Leder B: Trym Bae Raudeberg          
Leder C: Erlend Schare          
Leder D: Ketil Aasarød          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tonje Stolpnes Dommer:   Ragne Grønning Almberg Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: