NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04
Kamp Nr  11141504083   ResPIN  6845267  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 27.01.2019 kl. 10.25    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Rapp
Sluttresultat A
13
B
13
Halv tid A
8
B
5
Full tid A
13
B
13
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Erle Sørensen Røkke   X   1 1
  Anine Hokstad Widerøe    
2.Omgang   Hedda Aas Jensen   X   1 1
  Ina Greiff Jullumstrø    
  Iben Victoria Viken Moksnes   X   X 5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
  Fride Hermundsdottir   X   3 3
10    Ann-Marii Slivin    
12    Stella Bakken    
15    Sofie Jørgensen Skogmo   X   1 1
16    Synne Roheim   X   X 2 2
18    Eira Melbye-Berg   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tor Jullumstrø          
Leder B: Hermundur Sigmundsson          
Leder C: Grethe Viken          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andrea Ødegård Helberg    
  Hanna Løfors Berntsen   X   7 7
2.Omgang   Frida Olstad Risdal   X   1 1
  Mia Hermo-Johansen   X   1 1
  June Baglo   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Caroline Kristoffersen    
11    Sofie Kirknes Bakheim    
12    Maria Hofstad Nygård    
14    Ragnhild Kvam Hellan   X   2 2
22    Una Almhjell Sagør   X   1 1
30    Siri Dagsvik Lima    
33    Eva Sørgjerd Lyng    
34    Eva Christine Cooley Wennberg    
                              
                              
                              
Leder A: Hans Jørgen Baglo          
Leder B: Ingvild Løfors          
Leder C: Lars Bakheim          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Rolf Jørgen Iversen Hildrum Dommer:   Morten Neerland Hildrum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: