NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Jenter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04
Kamp Nr  11141504046   ResPIN  6845230  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rostenhallen 15.12.2018 kl. 15.40    
A Hjemmelag
 Tiller
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
18
B
18
Halv tid A
10
B
8
Full tid A
18
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Nicolaisen    
  Dina Husain Salih    
2.Omgang   Julia Tronstad Tillerflaten   X   1 1
  Helene Kvarstad   X   9 9
  Sara Hammernes Arntsberg   X   X
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Emma Veronica Dahl   X   1 2 3
15    Karin Skinderhaug    
18    Emma Schjefstad    
19    Hedda Norvik   X   2 2
21    Hanna Uche Arukwe   X   3 3
22    Malin Askjem    
24    Andrea Lyngstad Johnsen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Nora Margrethe Eide Hagen          
Leder B: Jan Erik Nordli          
Leder C: Tove Helen Tronstad          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Erle Sørensen Røkke   X   3 3
  Anine Hokstad Widerøe   X   6 6
2.Omgang   Hedda Aas Jensen    
  Ina Greiff Jullumstrø    
  Iben Victoria Viken Moksnes   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
  Fride Hermundsdottir   X   X X 2 1 3
10    Ann-Marii Slivin    
12    Stella Bakken    
13    Ada Olivia Aarlot    
14    Stine Østlyng Hansvold    
15    Sofie Jørgensen Skogmo   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tor Jullumstrø          
Leder B: Grethe Viken          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Hansen Dommer:   Terje Sagøy Varmdal Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: