NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 04
|
Kamp Nr
|
11141504011 |
ResPIN
|
6845195 |
Tilskuere
|
-1 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Nidelvhallen |
24.10.2018 kl. 20:45 |
|
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Nidelv/Sverresborg/Trygg/Lade 3 |
|
Sluttresultat
|
A
16
|
B
22
|
Halv tid
|
A
10
|
B
11
|
Full tid
|
A
16
|
B
22
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erle Sørensen Røkke |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
3 |
|
Anine Hokstad Widerøe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
4 |
|
Hedda Aas Jensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Ina Greiff Jullumstrø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iben Victoria Viken Moksnes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag A:
|
8 |
|
Fride Hermundsdottir |
X |
|
X |
X |
X |
|
|
|
|
4 |
2 |
6 |
10 |
|
Ann-Marii Slivin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Stella Bakken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ada Olivia Aarlot |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
15 |
|
Sofie Jørgensen Skogmo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Julie Aasheim Ness |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Tor Jullumstrø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Grethe Viken |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oda Eggen Øian |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Janeh Mohamed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
7 |
|
Aurora Stubban |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
9 |
|
Mia Walsøe Lehn |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
13 |
|
Sofie Vollan-Karlsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag B:
|
15 |
|
Sandra Halle-Knutzen Santamarta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hanna Henriksen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
19 |
|
Kari Sætern |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
23 |
|
Marie Skar Grønbech |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Johanne Halseth Nypan |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
9 |
30 |
|
Susann Aakerholm Moksnes |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Per Åge Drilsvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ingrid Halseth |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Elisabet Sætern |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|