NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503110   ResPIN  6844389  Tilskuere 57  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 24.03.2019 kl. 14.55    
A Hjemmelag
 Strindheim il
mot
B Bortelag
 Sverresborg
Sluttresultat A
21
B
23
Halv tid A
7
B
13
Full tid A
21
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding   X   1 1
  Petter Straub   X   2 2 4
2.Omgang   Mathias Karlsen   X   1 1
  Sivert Øksnes Havdal   X   1 1
11    Martin Eliassen Tørum   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Tobias Wolan Berg   X   X 4 4
14    Sindre Silvik    
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   X 3 3
16    August Østby Stener   X   1 1
17    Arn Haugdahl Øye   X   2 2
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
40    Andreas Kristiansen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Laurits Jacobsen Time    
  August Myrold Stellander   X   X 5 5
2.Omgang   Brage Greiff Nordahl   X   X 6 1 7
  Eivind Flatholm Sundet   X   1 1
  Håkon Høyem Olsen   X   X 7 7
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Andreas Skjølberg Aasarød    
12    Oskar Aasland Larsen    
15    Martin Stuen Buvarp   X   1 1
21    Even Thoresen Aspenes   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ketil Aasarød          
Leder B: Frode Buvarp          
Leder C: Erlend Schare          
Leder D: Trym Bae Raudeberg          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Karoline Emilie Grønning Dommer:   Rikke Eidem Nervik Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: