NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503101   ResPIN  6844380  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 23.03.2019 kl. 15.50    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim il
Sluttresultat A
25
B
21
Halv tid A
12
B
12
Full tid A
25
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henning Kutschera Sund    
  Kristian Edvardsen   X   X 4 4
2.Omgang   Markus Jacobsen   X   3 3
10    Erik Chauton Osnes   X   1 1
13    Theodor Klæboe Greger   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Stian Myren   X   3 3
19    Martin Steen Røstad   X   X 4 4
30    Zacharias Zachariassen   X   3 3
33    Tobias Dybvik   X   2 2
54    Erik Torsson Hoel    
55    Oskar Bror Rosenlund Grøn   X   1 1
57    Tormod Ådnanes Vada   X   2 2
58    Martin Hella-Jensen   X   1 1
59    Samuel Leonard Gjøvikli-Drysdale    
                              
                              
Leder A: Fredrik Andreas Lindstad Tønne          
Leder B: Olav Edvinn Johnsen          
Leder C: Rune Røstad          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding    
  Petter Straub   X   4 4
2.Omgang   Mathias Karlsen   X   2 2
  Sivert Øksnes Havdal    
11    Martin Eliassen Tørum   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Tobias Wolan Berg    
14    Sindre Silvik   X   2 2
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   X 6 6
16    August Østby Stener   X   X 4 4
17    Arn Haugdahl Øye    
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
40    Andreas Kristiansen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jan Sigurd Øye          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Gunnar Wibe Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: