NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503083   ResPIN  6844362  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nidarøhallen F1 29.03.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Strindheim il
mot
B Bortelag
 Byåsen
Sluttresultat A
14
B
23
Halv tid A
7
B
15
Full tid A
14
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding    
  Petter Straub    
2.Omgang   Mathias Karlsen    
11    Martin Eliassen Tørum   X   5 5
13    Tobias Wolan Berg   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Sindre Silvik   X   X 1 1
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   2 2
16    August Østby Stener   X   3 3
17    Arn Haugdahl Øye   X   X
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
21    William Thorkildsen Holden   X   1 1
40    Andreas Kristiansen   X   X
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Bendik Seljemark   X  
  Adrian Davadi Gerhardsen   X   2 2
2.Omgang   Oskar Tangvold   X   2 2
  Magnus Krosby   X   X 3 3
  Eirik Funderud   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Oskar Mandal Stallvik   X   X 4 4
  Erlend Hansson   X  
11    Kjartan Lysklett   X   2 2
12    Tor Stavrum Amundsen   X  
14    Ola Hoemsnes Sandum   X   2 2
15    Oskar Dahl Johansen   X   1 1
16    Sander Wold   X   3 3
17    Sander Solem   X   3 3
18    Herman Torkilsønn Schanke   X   1 1
                              
                              
Leder A: Josip Pazin          
Leder B: Roar Krosby          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Karoline Emilie Grønning Dommer:   Tina Raustein Valaker Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: