NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503066   ResPIN  6844345  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.01.2019 kl. 18.45    
A Hjemmelag
 Strindheim il
mot
B Bortelag
 Tiller
Sluttresultat A
21
B
23
Halv tid A
11
B
9
Full tid A
21
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding   X  
  Petter Straub   X   1 1
2.Omgang   Erlend Lile Vågen   X  
  Mathias Karlsen   X   4 4
  Nils Jacob   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Martin Eliassen Tørum   X   X 4 4
13    Tobias Wolan Berg   X   X
16    August Østby Stener   X   9 9
17    Arn Haugdahl Øye   X   2 2
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas   X  
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Tristan Riem   X  
  Tobias Gunhildsøien   X   X 2 2
2.Omgang 70    Mathias Iversen   X   X 1 1
73    Adrian Slettahjell   X   X 4 4
74    Fredrik Petersen   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
75    Henrik Aune   X  
76    Tom Lorentz Westrum Grønskag   X  
77    Martin Forås Antonsen   X   X 7 7
78    Martin Fossum Sæterhaug   X   1 1
79    Morten Andersen   X   1 1
80    Elias Gjessingen   X   7 7
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Even Bjølgerud Bergheim          
Leder B: Espen Følstad Melting          
Leder C: Vigdis Gjessingen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Trym Bae Raudeberg Dommer:   Tonje Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: