NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503065   ResPIN  6844344  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 13.01.2019 kl. 19.00    
A Hjemmelag
 Strindheim il
mot
B Bortelag
 Fram
Sluttresultat A
24
B
19
Halv tid A
13
B
8
Full tid A
24
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Petter Straub   X   4 4
  Mathias Karlsen   X   1 1
2.Omgang   Nils Jacob   X   1 1
11    Martin Eliassen Tørum    
13    Tobias Wolan Berg   X   X 3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Sindre Silvik    
15    Olaf Skamfer Evenmo    
16    August Østby Stener   X   8 8
17    Arn Haugdahl Øye   X   X 3 3
18    Jostein Bremnes Myklebust    
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
21    William Thorkildsen Holden   X   1 1
40    Andreas Kristiansen   X   3 3
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henrik Sørensen-Skjervold   X   X X 4 4
  Mats Krøke Steinvik   X   3 3
2.Omgang   Florian Jay Tabio Eriksen   X   1 1
  Isak Danielsen Saksvik   X   3 3
  Marcus Auran-Jensen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
  Adam Bremseth   X   1 1
10    Anders Dahlen Myhr   X   2 2
11    Ebbe Eian Indergaard    
12    Brage Pettersen Aarstein    
13    Martin Halvorsen    
14    Mats Lundemo Våden   X   X 2 2
15    Morten Sivertsvik Henriksen    
18    Theo Albrektsen   X   X 1 1
                              
                              
                              
Leder A: Stian Lund Indergaard          
Leder B: Ola Anders Hagen Auran          
Leder C: Anne-Berit Hagen Auran          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Brage Reiten Almåsbakk Dommer:   Trym Hitterdal Johnsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: