NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no eller resultattelefonen 815 68 333
Turnering: Gutter 15, TrønderEnergi-Serien mot 2020 - 03
Kamp Nr  11131503049   ResPIN  6844328  Tilskuere -1  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 15.12.2018 kl. 17.25    
A Hjemmelag
 Strindheim il
mot
B Bortelag
 Charlottenlund
Sluttresultat A
17
B
27
Halv tid A
8
B
12
Full tid A
17
B
27
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sebastian Hveding    
  Petter Straub   X   5 5
2.Omgang   Mathias Karlsen   X   1 1
11    Martin Eliassen Tørum   X   X 3 3
13    Tobias Wolan Berg   X   X 4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Sindre Silvik   X   2 2
15    Olaf Skamfer Evenmo   X   X 1 1
17    Arn Haugdahl Øye    
20    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
21    William Thorkildsen Holden    
40    Andreas Kristiansen   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sakse Kvikshaug Viggen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Henning Kutschera Sund    
  Eskil Fuglem Berg   X   1 1
2.Omgang 13    Theodor Klæboe Greger   X   X
16    Stian Myren    
22    Erlend Johnsen   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag B:
30    Zacharias Zachariassen   X   2 2
35    Sander Bratvold   X   1 1
54    Erik Torsson Hoel    
55    Oskar Bror Rosenlund Grøn   X   3 3
57    Tormod Ådnanes Vada   X   11 11
58    Martin Hella-Jensen   X   2 2
59    Samuel Leonard Gjøvikli-Drysdale    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Fredrik Andreas Lindstad Tønne          
Leder B: Olav Edvinn Johnsen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Brage Reiten Almåsbakk Dommer:   Trym Hitterdal Johnsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: